Opublikowano

Komu jest potrzebny Twój angielski w biznesie? Tobie?

Szukając na to odpowiedzi, zacznij od innego pytania. Kiedy przed Tobą otwierają się nieograniczone możliwości?

Pytanie o nieograniczone możliwości spędza sen z powiek wszystkim, także i mnie i Tobie. Pragnienie nieskrępowanej inicjatywy, pozbawionej obaw, niepewności i przeczucia porażki to marzenie każdej istoty ludzkiej. Jest jednak pewien szkopuł. Wychowanie (i wykształcenie).

Wychowanie (i wykształcenie), które w założeniu miało Cię ukształtować i przygotować do życia, często pozostawiło w Tobie niepożądany ślad. Ślad w postaci odnoszenia wszystkiego, czego się podejmujesz w życiu, do narzuconego Ci przez wychowawców i nauczycieli wzorca tego, co poprawne i słuszne. I wtedy trudno Ci działać kreatywnie i ze spokojem oczekiwać skutków Twoich działań. Zamiast tego, jeszcze zanim coś zrobisz, sabotujesz swoją kreatywność zadając sobie pytanie, czy Twoi wychowawcy i nauczyciele pochwaliliby Twoje pomysły? I tak samo bywa z Twoim angielskim w biznesie!

Odpowiedz, komu potrzebny jest Twój angielski w biznesie? Tobie? A może tylko chcesz przed kimś dobrze wypaść?

Pozbądź się obaw, niepewności i przeczucia porażki i zacznij żyć prosto, otwarcie i niezależnie! Twój angielski w biznesie może być tym, co Cię do tego doprowadzi!

Do zobaczenia z Twoim swobodnym i służącym Twojej kreatywności angielskim w biznesie!